De exploitant van de Eiffeltoren wil de eerste verdieping van het bouwwerk verlevendigen. Daartoe wordt een programma met winkels, een restaurant en informatiepunten gerealiseerd. De nieuwe voorzieningen worden ondergebracht in drie grotendeels glazen paviljoens.
Exploitant SETE heeft een consortium met het Franse architectenbureau moatti et rivière de opdracht gegeven de klus uit te voeren. Grontmij-dochter Ginger is verantwoordelijk voor de supervisie, de technische studies en de milieuaspecten van het project. Met de ingreep, die zes tot acht maanden zal duren, is een bedrag van twintig miljoen euro gemoeid.
Ginger presenteerde afgelopen november een plan om de Eiffeltoren te laten begroeien. Dit staat los van het project op de eerste verdieping, zegt een woordvoerder van Grontmij.
Aanbevolen voor jou
Meer over Verbouwen
Wat zijn waterontharders?
18 april 2025Steeds minder mensen klussen zelf in huis
17 april 2025Dit doet verduurzaming met de waarde van je huis
16 april 2025Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam