Het alweer enige tijd gesloten subtropisch zwemparadijs Tropicana, langs de Maasboulevard in Rotterdam, maakt plaats voor een seniorencomplex voor welgestelde ouderen. Lips Capital Group wil de ongeveer 150 appartementen realiseren zodra er een haalbaarheidsstudie is gedaan.
Dat heeft de ontwikkelaar en belegger uit Vught vrijdag bekendgemaakt. Voor het eind van het jaar moet er een haalbaarheidsplan liggen voor de herontwikkeling van het gebied. Het in het oog springende pand raakt steeds meer in verval. Daarom is vooral de gemeente er alles aan gelegen om op die locatie iets nieuws te realiseren.
Omdat naar verwachting pas in 2016 kan worden gebouwd, wil Lips het tussentijds beschikbaar stellen voor tijdelijke huisvesting. "We onderzoeken of delen van het pand geschikt zijn voor wisselende initiatieven die samen met de Rotterdammers kunnen worden ingevuld", aldus Lips.
Lees verder op Architectenweb.nl
Aanbevolen voor jou
Meer over Verbouwen
Winnaars van de RES Awards 2024 bekroond
21 februari 2025Batibouw 2025: laatste kans om de grootste bouwbeurs te bezoeken
21 februari 2025Historische Oude Korenmolen in Veltem-Beisem volledig herboren
21 februari 2025Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam