Leer met Tom Bild: Verlijmen van gevelstenen
- 9 juni 2016
Hoe metsel je een muurtje waarbij je de stenen niet traditioneel metselt, maar gebruik maakt van lijm en een spuitzak? Het verlijmen van gevelstenen kan een heel mooi effect geven op de muur. Tom Bild wil er alles over weten en neemt je mee naar Wienerberger.
Meer video's
Keukens De Abdij introduceert de Multimassieve Kern
Een keuken koop je niet elke dag. De gemiddelde Vlaming vervangt ze pas na 25 jaar. Het gebruik van duurzame materialen is dus al langer dan vandaag een logische vereiste in de keukensector. Maar alles kan beter en tegelijkertijd nog meer ecologisch. Als innovatieve keukenbouwer introduceert keukens De Abdij kasten uit Multimassieve Kern. Die zijn merkelijk sterker en herbruikbaar en dus duurzamer.
Houtbouw: een volwaardige bouwmethode met heel wat voordelen
Hout is een natuurlijk en hernieuwbaar materiaal met een uitstekende koolstofvoetafdruk en voldoet volledig aan moderne eisen voor energie-efficiëntie.
Maak een één-op-één videoafspraak met Quooker
Ontdek alles wat u wilt weten over Quooker. Ontdek onze collectie, de functionaliteiten van een Quooker-systeem en waar Quooker voor staat. Maak een één-op-één videoafspraak via deze link.
De houten ring van Expo 2025 in Osaka
Een enorme houten ring zal volgend in 2025 de aandacht trekken op Expo, de wereldtentoonstelling in Osaka. Dit ontwerp van Sou Fujimoto Architects uit Japan heeft een omtrek van ongeveer 2 kilometer en de cirkelvormige oppervlakte heeft een diameter van 675 meter.
Meest gelezen
Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!